Nitropolis 3
5.0/5

Nitropolis 3

Šajā 5x3 spēļu automātā ieejiet futūristiskajā kibernētiskajā pilsētā. Neona debesskrāpji mirdz, bet zinātniskās fantastikas simboli, piemēram, androidi, automašīnas uz gaisa spilvena un centrālie procesori, ir savienoti 25 laimestu veidos. Sakrājiet robotu Wilds, lai iegūtu kombinācijas! Bezmaksas griezieni piedāvā līdz pat 10x reizinātus vinnestus. Izmantojot Golden Chip Bonus, jūs varat palielināt vinnestus šajā elegantajā tiešsaistes spēļu automātā. Uzlādējiet jaudu un griezieties, lai vinnētu Nitropolis!
Online casino » Nitropolis 3
Spēlēt bezmaksas
Spēles parametri
 • Dibināšanas datums: 04.05.2022
 • RTP: 95%
 • Reizinātājs:
 • Bonusa spēle:
 • Bezmaksas griezieni:
 • Scatter simbols:
 • Spēļu automātu līnijas: Neierobežots
 • Spēļu automātu ruļļi: 6
 • Spēļu automātu tēma: Grāmatas
Labākās vietas, kur spēlēt Nitropolis 3:

250 bezriska griezieni

200 bezriska griezieni + 200€

15% naudas atmaksa

Nitropolis 3 ir tiešsaistes slots, ko izstrādājusi ELK Studios. Galvenās iezīmes ietver bonusa un super bonusa spēli, milzīgus simbolus, paplašināmus ruļļus, vairākus bonusa simbolus un 4096 veida laimēšanas iespējas. Tā ir ļoti mainīga spēle ar 95% RTP, un lielākā balva ir vairāk nekā 50 000 reizes lielāka par jūsu likmi.

Plusi
 • Iespējamie milzīgie laimesti, kas ir 50 000 reizes lielāki par jūsu likmi
 • Bezmaksas griezieni un super bezmaksas griezieni, ko var atkārtoti aktivizēt
 • Vairāki spēles simboli, kas palīdz veidot laimējošās kombinācijas

Mīnusi
 • Ļoti svārstīga spēle, kas neatbilst visu spēlētāju budžetam
 • Vizuāli nav liels uzlabojums salīdzinājumā ar iepriekšējām Nitropolis spēlēm

Nitropolis 3 demo slotu spēles pārskats

Nitropolis spēļu automātu sērija turpinās ar savu pēcnukleāro sižetu un spraigiem notikumiem pilnu spēli. Ir iemesls, kāpēc ELK turpina šo sēriju, un tas kļūst acīmredzams, kad sākat griezt apokaliptiskos, taču vieglprātīgos ruļļus.

Izklausās kā pretrunīgs apraksts, vai ne? Nu, tas viss ir daļa no Nitropolis pievilcības. Spēlē var sagaidīt dzīvnieku bandas, slāpekļa ruļļus, vairākus bonusa simbolus, bezmaksas griezienus, super bezmaksas griezienus un daudz ko citu, tostarp iespējamo lielāko laimestu 50 000 reižu apmērā no jūsu likmes.

Tēma, grafika un skaņu celiņš

Ja esat spēlējuši Nitropolis spēles iepriekš, jūs zināt, ko sagaidīt attiecībā uz vizuālo noformējumu, dzīvnieku bandām un vispārējo distopisko pasauli, ko ELK ir radījis. Šķiet, ka paskaidrot to vārdos var šķist mazliet drūmi, bet rezultāts šajā futuristiskajā spēļu automātu tēmā ir daudz patīkamāks.

Nejauši izvēlētā pludmales atrašanās vieta var apmulsināt dažus spēlētājus, bet kopumā dizains rada iesaistošu pieredzi, kas sasaucas ar tēmu. Tomēr optimistiskais skaņu celiņš nebūtu maldinošs pludmales ballītē, tāpēc, iespējams, tur var atrast kādu saikni, lai gan diezgan vāju!

Nitropolis 3 demo Bezmaksas griezieni

Bezmaksas griezienu bonusa spēle sākas diezgan standarta veidā, bet super bonusa spēle ir tikai vienu simbolu attālumā, tāpēc paskaidrosim, kā tā darbojas. Uzspēlējot trīs vai vairāk izkliedētos gaisa kuģu simbolus, tiks aktivizēti 8-20 bezmaksas griezieni. Super bonusa spēle tiek aktivizēta, ja viens no izkliedētajiem gaisa kuģiem ir super izkliedētais gaisa kuģa simbols.

Bonusa spēlē tiek iemesti daži papildu elementi, lai uzturētu augstu darbības līmeni. Visi Nitro ruļļi ir lipīgi visos bezmaksas griezienos, un visi jaunie vienkārši tiek sakrauti viens uz otra.

Drošības līmenis (josla “Nešķērsot”) paaugstinās par vienu rindu ar katru laimesta griezienu un paliek nemainīgs visos atlikušajos bezmaksas griezienos. Citiem vārdiem sakot, jums ir vairāk iespēju laimēt, kad ir aktīvs lielāks spēles laukums

Nitropolis 3 spēles norise

Kā spēlēt Nitropolis 3

 • Lielā grieziena poga, kas sāk spēli
 • Izmantojiet monētas logotipu, lai precīzi pielāgotu kopējo likmi
 • Noteikumi, izmaksu tabula un bonusa funkcijas atrodas galvenajā izvēlnē
 • Ātrās spēles opcija
 • Automātiskās spēles poga

Kā uzvarēt

Nitropolis 3 spēles laukums sākas ar sešiem ruļļiem un četrām rindām. Lavīnas/kaskāžu mehānika nozīmē, ka ar katru lavīnas uzvaru rindu skaits palielinās līdz astoņām rindām. Lavīnas funkcija nozīmē, ka visi laimējušie simboli pazūd, lai to vietā iekristu jauni simboli. Bet, kā jau agrāk minējām, šī spēle ar katru uzvaru pievieno vēl vienu rindu, kas nozīmē, ka jūs varētu spēlēt uz 6×8 spēles laukuma.
Nitropolis 3 spēļu automāts piedāvā minimālās un maksimālās likmes robežas no £0,20 līdz £50 par griezienu..

Nitropolis 3 Nitro ruļļi

Ar slāpekli pildītos bonusa ruļļus var atpazīt pēc to spilgti zaļās apmales, un tiem būtībā piemīt ruļļu modificēšanas spējas. “Mazie nitro” ruļļi aizņem kopumā divas simbolu pozīcijas un ietver no 4 līdz 12 viena un tā paša 1×1 simbola vienības.

Ienesīgākie “lielie nitro” ruļļi aizņem sešas simbolu pozīcijas un ietver 2-6 viena un tā paša 2×2 simbola vienības.

Bonusa simboli

Pievērsiet uzmanību jebkuriem bonusa simboliem, kuriem piemīt pārveidošanas spējas. Mēs esam tos visus uzskaitījuši zemāk kopā ar īsu to galvenās funkcijas aprakstu:

 • Nitro Match – Papildu laimesti, kas saistīti ar to pašu rulli un blakus esošajiem ruļļiem Nitro Match.
 • Nitro Upgrade – Uzlaboti un papildu simboli, kas pievienoti tam pašam rullim un blakus esošajiem ruļļiem Nitro Upgrade.
 • Nitro Wild – Wild simboli aizstāj visus simbolus Nitro ruļļos tajā pašā rullī un blakus esošajos ruļļos, kur atrodas Nitro Wild.
 • Redrop – Visi Nitro simboli un bonusa simboli paliek, un visi Nitro ruļļi saņems atkārtotu griezienu.
 • Both Ways – Visi jūsu aktīvie laimesti tiek izmaksāti gan no kreisās uz labo pusi, gan no labās uz kreiso pusi.

Mūsu vērtējums

ELK Studios un Nitropolis sērijas fani laipni uzņems trešo izlaidumu ar atplestām rokām. Milzīgais bonusa simbolu, bezmaksas griezienu un ar Nitro pildīto ruļļu skaits rezultējas nopietnā spēļu automātu darbībā. Varbūt mēs gaidījām vairāk no vizuālajiem efektiem dažviet, un daži var uzskatīt, ka Nitropolis 2 izskatījās labāk.

Tomēr galu galā Nitropolis 3 piedāvā milzīgu potenciālu tiem, kas vēlas spēlēt. Par šo potenciālu liecina lielākā balva 50 000 reižu apmērā no jūsu likmes. Neaizmirstiet arī to, ka šis ir ELK līdz šim lielākais maksājošais spēļu automāts, kas paplašina paša spēļu automātu dizaina filozofijas robežas.

Pārpildīts ar nitro pildītu potenciālu

Neņemiet vērā ne pārāk iespaidīgo vizuālo noformējumu (un mums jāpiebilst, ka tas nav slikts, bet tikai mazāk iespaidīgs nekā tā priekštecis), un jums ir lielisks spēļu automāts, kas pārpildīts ar potenciālu un laimestiem. Laimesti, kas noderētu, ja Nitropolis pasaule kādreiz kļūtu par īstenību!