Gates of Olympus
5.0/5

Gates of Olympus

Olimpa vārti - ieejiet Dzeusam piederošajā 6x5 krītošo ruļļu valstībā ar 20 līnijām, kurās ir 8+ simbolu kopas. Dzeusas wildcard reizinātāji sasniedz 500x. Bezmaksas griezieni pievieno visus reizinātājus, līdz pat 15 episkām spēlēm, kas atraisa Olimpa kalna balvas. Šajā grieķu video spēļu automāta piedzīvojumā krīt dievišķas dāvanas!
Online casino » Gates of Olympus
Spēlēt bezmaksas
Spēles parametri
 • Dibināšanas datums: 25.02.2021
 • RTP: 96.71%
 • Reizinātājs:
 • Bonusa spēle:
 • Bezmaksas griezieni:
 • Scatter simbols:
 • Spēļu automātu līnijas: 50
 • Spēļu automātu ruļļi: 6
 • Spēļu automātu tēma: Mitoloģija
Labākās vietas, kur spēlēt Gates of Olympus:

15% naudas atmaksa

Līdz 50 bezriska griezieni

100 bezriska griezieni

Gates of Olympus ir jaunākais Pragmatic Play izlaidums, kas balstīts uz viņu “laimē visus veidus” mehāniku. Slotam ir 96,50% RTP. Tiek piedāvāti arī daži bonusi un funkcijas, tostarp simbolu reizinātāji un bezmaksas griezieni.

Plusi
 • Interesanta reizinātāja mehānika
 • Līdzīgs populārajai slotu spēlei Sweet Bonanza
 • 5000x maksimālā balva
Mīnusi
 • Augsta volatilitāte var nozīmēt retākus laimestus

Gates of Olympus slotu spēles pārskats

Gates of Olympus ir nozares vadošā programmatūras nodrošinātāja Pragmatic Play izlaidums, un šis ļoti nepastāvīgais slots ietver daudzas tādas pašas mehānikas un funkcijas kā citi populārie programmatūras nodrošinātāja nosaukumi, piemēram, Sweet Bonanza. Šai spēlei ir maksimālais laimests x5,000, 6×5 ruļļu iestatījums un 20 izmaksas līnijas. Tā tika izdota 2021. gada 25. februārī.

Gates of Olympus tēma un grafika

Kā to liecina nosaukums, Gates of Olympus ir veidota sengrieķu pasaules stilā – un tā ir balstīta uz dievu Olimpu un viņa varenību.

Runājot par simboliem, Gates of Olympus zemāk apmaksātie simboli ir dažādas formas – zaļā, sarkanā, violetā, zilā un dzeltenā krāsā -, savukārt augstāk apmaksātie simboli ir saistīti ar tēmu un ietver kausus, gredzenus, olu taimerus un kroņus.

Gates of Olympus demo Bezmaksas griezieni

Gates of Olympus bezmaksas griezienu bonuss tiek aktivizēts, nejauši izkrītot trim, četriem, pieciem vai sešiem izkaisītajiem simboliem.

Jūs saņemsiet 15 bezmaksas griezienus kopā ar izmaksu 3X, 5X vai 100X jūsu likmes apmērā atkarībā no izkaisīto simbolu skaita.

Galvenā atšķirība bezmaksas griezienu bonusa kārtā – salīdzinot ar pamatspēli – ir tā, ka simboliem piesaistītie reizinātāji tiek piemēroti globāli.

Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par to, kuri simboli izkrīt ar redzamiem reizinātājiem; jebkuri klātesošie reizinātāji tiek piemēroti visām laimīgajām kombinācijām.

Turklāt šis reizinātājs tiek fiksēts – tas netiek atiestatīts starp griezieniem.

Reizinātāju simboli

Jebkurā griezienā var parādīties simboli ar tiem piesaistītiem reizinātājiem.

Šie reizinātāji ir no 2X līdz 500X, un, kad simboli ar reizinātājiem ir iesaistīti laimestā, reizinātājs tiek piemērots šim laimestam laimesta kaskādes beigās.

Ja vienā griezienā ir redzami vairāki reizinātāji, tie tiek summēti grieziena beigās, pirms tiek piemēroti kopējam laimestam.

Kā spēlēt:

 • Atveriet Gates of Olympus spēli
 • Pielāgojiet likmes apmēru, izmantojot + un – pogas
 • Nospiediet grieziena pogu, lai sāktu spēli
 • Vērojiet, kā izkrīt simboli un veidojas laimīgās kombinācijas
 • Izmantojiet automātiskā grieziena funkciju, lai paātrinātu spēli

Kā uzvarēt:

Lai uzvarētu Gates of Olympus spēlē, jums jāsavāc pēc iespējas vairāk vienādu simbolu kombināciju uz spēles laukuma. Atšķirībā no daudzām citām spēlēm, simboliem nav jāizkrīt noteiktā secībā vai uz konkrētām izmaksu līnijām – tie var parādīties jebkur uz ekrāna.

Īpaši vērtīgi ir simboli ar reizinātājiem, jo tie var ievērojami palielināt laimesta apmēru. Bezmaksas griezienu laikā reizinātāji tiek piemēroti visiem laimestiem un summējas, tādējādi potenciāli nodrošinot lielus kopējos laimestus.

Gates of Olympus slotu spēles kopsavilkums

Līdzīgi kā dažās citās Pragmatic Play slotu spēlēs, Gates of Olympus izmanto “izkaisīto laimesto” mehāniku visiem simboliem – tas nozīmē, ka tiem nav jāizkrīt no kreisās uz labo pusi, lai veidotu laimestu.

Tādējādi Gates of Olympus ir diezgan līdzīga Sweet Bonanza. Lai gan maksimālais laimests paliek nemainīgs (spēlējot var laimēt līdz 5000X no jūsu likmes), liela atšķirība ir tā, ka simbolu reizinātāji sasniedz pat 500x.

Gates of Olympus ir labs izlaidums no Pragmatic. Grafikas ir lieliskas, tā piedāvā fantastisku spēli mobilajās ierīcēs un aizraujošas bonusa funkcijas.