Divine Fortune Megaways
5.0/5

Divine Fortune Megaways

Mītiskā antīkās Grieķijas pasaule jūs gaida spēlē Divine Fortune Megaways! Šajā vidēji svārstīgajā spēļu automātā ir līdz pat 117 649 vinjetēm un līdz pat 117 649 vinjetēm ar kaskādēm. Griežiet vairogus, ķiveres un citus elementus, lai gūtu slavu kaujas funkcijā. Paplašinošie Wilds, bezmaksas griezieni un džekpota bonusi svētī varonīgus laimestus!
Online casino » Divine Fortune Megaways
Spēlēt bezmaksas
Spēles parametri
 • Dibināšanas datums: 24.12.2020
 • RTP: 96%
 • Reizinātājs:
 • Bonusa spēle:
 • Bezmaksas griezieni:
 • Scatter simbols:
 • Spēļu automātu līnijas: 20
 • Spēļu automātu ruļļi: 6
 • Spēļu automātu tēma: Mitoloģija
Labākās vietas, kur spēlēt Divine Fortune Megaways:

200 bezriska griezieni + 200€

250 bezriska griezieni

Līdz 50 bezriska griezieni

Divine Fortune Megaways ir jauna video slotu spēle no NetEnt, un tā ir turpinājums viņu oriģinālajam progresīvo džekpotu slotam Divine Fortune. Divine Fortune Megaways ir veidots ap Megaways izkārtojumu, tāpēc tam ir 6 ruļļi un līdz 7 rindām – katrā griezienā var būt aktīvi 117 649 veidi, kā laimēt. Spēles bonusos un funkcijās ietilpst džekpoti un bezmaksas griezienu raunds.

Plusi
 • Labs Megaways potenciāls
 • Lieliska grafika un animācijas
 • Augstākā balva 38 000x
Mīnusi
 • Vairs nav progresīvo džekpotu
 • Pieaugošs reizinātājs varētu pasaldināt bezmaksas griezienu raundu

Divine Fortune Megaways slotu spēles pārskats

NetEnt ir viens no tiem spēļu izstrādātājiem, kas vienmēr ir tirgus līderis iGaming nozarē. Viņi sen tiek uzskatīti par vadošo figūru tiešsaistes azartspēļu industrijā, un viņu spēles – tostarp Starburst, Gonzo’s Quest un Drive: Multiplier Mayhem – ir spēlētas miljardiem reižu, un nesen iegādājoties/apvienojoties ar Red Tiger Gaming, viņi ir ieguvuši Megaways licenci no Big Time Gaming.

Divine Fortune Megaways tēma un formāts

Tāpat kā oriģināls, Divine Fortune Megaways norisinās senajā Grieķijā, un džekpoti joprojām ir pieejami – lai gan, pārsteidzoši, tie vairs nav progresīvi džekpoti, un ir fiksēti – vai lokalizēti, kā tos biežāk dēvē.

Tur, kur lietas patiešām sāk mainīties, ir veids, kā spēle īsti ir uzbūvēta. Divine Fortune Megaways ir veidots 6 ruļļu formātā, un katrā griezienā ir aktīvas no 2 līdz 7 rindām. Tas nozīmē – pieņemot, ka visas 7 rindas ir aktīvas -, ka ir 117 649 veidi, kā laimēt, tāpēc jau tagad tiek piedāvāts diezgan ievērojams laimesta potenciāls.

Divine Fortune Megaways bonusa funkcijas

Divine Fortune Megaways piedāvā daudz bonusu un funkciju, uz ko gaidīt, un šajā sadaļā mēs aplūkosim, kas šie bonusi un funkcijas ir – un ko jūs varat sagaidīt, kad tos aktivizējat.

Divine Fortune Megaways demo Bezmaksas griezieni

Divine Fortune Megaways izkaisītais simbols ir attēlots kā roka, kas tur zibens lādiņu, un, ja jebkur redzami 4, 5 vai 6 simboli, tiks aktivizēts galvenais bezmaksas griezienu bonuss. Jūs pēc tam saņemsiet attiecīgi 10, 15 vai 20 bezmaksas griezienus. Jebkuri papildu izkaisītie simboli, kas redzami pamatspēles aktivizēšanas ekrānā, piešķirs jums vēl piecus bezmaksas griezienus.

Bezmaksas griezienu laikā tiek aktivizēta Falling Wild Respins funkcija – un, ja jums izdodas iegūt wild simbolu aiz wild simbola, kas pašlaik atrodas uz ekrāna, wild simbols paplašināsies, lai nosegtu visu rulli – tāpat kā oriģinālajā Divine Fortune slotā.

Kāpjošo Wild simbolu atkārtotie griezieni

Šī ir funkcija, ko redzējām oriģinālajā Divine Fortunes slotā, un NetEnt ir izvēlējies to saglabāt Divine Fortune Megaways. Ikreiz, kad parādās viens no Pegasa wild simboliem, tiks aktivizēta Falling Wild Respins funkcija. Visi laimesti tiek izmaksāti – ar wild simbolu tā sākotnējā vietā -, un pēc tam wild simboli nokrīt par vienu pozīciju, piešķirot atkārtotu griezienu.

Kad atkārtotais grieziens ir beidzies, visi laimesti atkal tiek piešķirti – un tas turpinās tik ilgi, kamēr wild simboli paliek uz ekrāna. Ir iespējams turpināt iegūt wild simbolus un turpināt šo mini funkciju diezgan ilgu laiku.

Kā spēlēt:

 • Atveriet Divine Fortune Megaways spēli
 • Pielāgojiet likmes apmēru, izmantojot + un – pogas
 • Nospiediet grieziena pogu, lai sāktu spēli
 • Vērojiet, kā izkrīt simboli un veidojas laimīgās kombinācijas
 • Izmantojiet automātiskā grieziena funkciju, lai paātrinātu spēli

Kā uzvarēt:

Lai uzvarētu Divine Fortune Megaways spēlē, jums jāsavāc pēc iespējas vairāk vienādu simbolu kombināciju uz aktīvajām izmaksu līnijām. Megaways mehānika ļauj katrā griezienā iegūt līdz 117 649 laimesta veidiem, kas var nodrošināt lielus laimestus, ja izkrīt pareizās simbolu kombinācijas.

Bonusa funkcijas, piemēram, Falling Wild Respins un bezmaksas griezieni, var palīdzēt palielināt laimesta iespējas, jo īpaši, ja wild simboli paplašinās, lai nosegtu visus ruļļus. Lai gan vairs nav pieejami progresīvie džekpoti, joprojām ir iespējams laimēt vienu no trim fiksētajiem džekpotiem, savācot bronzas, sudraba vai zelta monētas bezmaksas griezienu laikā.

Kopsavilkums

Divine Fortune Megaways ir aizraujoša un potenciāli ienesīga slotu spēle, kas aizraujošā veidā apvieno Megaways mehāniku ar sengrieķu tēmu. Lai gan progresīvo džekpotu noņemšana var vilties dažus spēlētājus, papildu bonusa funkcijas un liels skaits veidu, kā laimēt, joprojām padara to par pievilcīgu izvēli. Ar labu RTP, vidēju novirzi un maksimālo laimestu 38 000x apmērā, Divine Fortune Megaways noteikti ir vērts izmēģināt ikvienam, kurš meklē jaunu un interesantu Megaways slotu pieredzi.