Megaways

Online casino » Megaways
Lasīt vairāk
Visi uz aizraujošā 25 līniju Money Train 3 spēļu automāta klāja! Klasiskie vilcieni un lidojoši ērgļi sacenšas pāri 5 ruļļiem un 3 rindām šajā augstas volatilitātes spēlē. Īpašie "wild" simboli palielina vinnestus. Bezmaksas griezieni lido uz spožiem ruļļiem, atklājot episkus laimestus līdz pat 5000X jūsu likmei. Ar žilbinošu grafiku un daudzām funkcijām Money Train 3 piedāvā augstākās klases izklaidi!
Lasīt vairāk
Sugar Rush ir spilgtas konfekšu krāsas un kārdinoši gardumi, kas izvietoti uz 5 ruļļiem un 20 līnijām, un tas sniedz vislielāko saldumu baudījumu! Savvaļas konfektes un bezmaksas griezieni sniedz vinnestus līdz pat 250X jūsu likmei. Šī apetīti rosinošā vidēja mainīguma spēle liks Jums griezties, lai saņemtu kārumu balvas.
Lasīt vairāk
Wild Frames ir 7x7 kaskādes režģis ar mirdzošiem spēļu automātu simboliem. Izveidojiet simbolu kopas, lai iegūtu balvas. Wild simboli aktivizē īpašus rāmjus, bloķējot ruleti, jo reizinātāji palielinās ar katru papildu Wild. Uzlādes skaitītājs atbloķē transformācijas, savvaļas kārtis un daudz ko citu. Jūs gaida kaskādes vinnesti un vairāk nekā 80 funkcijas!
Lasīt vairāk
Olimpa vārti - ieejiet Dzeusam piederošajā 6x5 krītošo ruļļu valstībā ar 20 līnijām, kurās ir 8+ simbolu kopas. Dzeusas wildcard reizinātāji sasniedz 500x. Bezmaksas griezieni pievieno visus reizinātājus, līdz pat 15 episkām spēlēm, kas atraisa Olimpa kalna balvas. Šajā grieķu video spēļu automāta piedzīvojumā krīt dievišķas dāvanas!
Lasīt vairāk
Mītiskā antīkās Grieķijas pasaule jūs gaida spēlē Divine Fortune Megaways! Šajā vidēji svārstīgajā spēļu automātā ir līdz pat 117 649 vinjetēm un līdz pat 117 649 vinjetēm ar kaskādēm. Griežiet vairogus, ķiveres un citus elementus, lai gūtu slavu kaujas funkcijā. Paplašinošie Wilds, bezmaksas griezieni un džekpota bonusi svētī varonīgus laimestus!
Lasīt vairāk
Oof! The Dog House Megaways is the next level of exciting. This puppy-filled video slot has up to 117,649 ways to win when you match dogs across the garden reels. Collect paw print symbols to unlock free spins, wild multipliers and chances to win up to 50,000X!